(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokojowe mieszkanie (Nr 5239498)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 91.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Opoczno

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warka

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specjalne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.