(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 pokojowe mieszkanie (Nr 5526370)

1 pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 669.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Wurzburg

25 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

25 sty 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić książki na parę pakunków, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.