(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokojowe mieszkanie (Nr 5739155)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1057.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Papenburg

Od 17 sty 2020 do 31 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Malbork

Od 1 lut 2020 do 9 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne kartony, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić książki na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Natomiast drobne meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego mienia.