1-pokojowe mieszkanie (Nr 5996040)

1-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1159.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 1 cze 2020 do 5 cze 2020

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Tessyn, Lugano

Od 2 cze 2020 do 7 cze 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na parę pudeł, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego dobytku.