(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 pokojowe mieszkanie (Nr 6090697)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 2366.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 21 maj 2020 do 31 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Busko-Zdrój

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego majątku.