(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1-pokojowe mieszkanie (Nr 6376038)

Waga w kg (łączna):

350

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 1682.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Greater Manchester, Manchester

Od 26 lip 2020 do 27 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić segregatory na parę pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego majątku.