(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1-pokojowe mieszkanie (Nr 6550507)

1-pokojowe mieszkanie

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 8.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

21 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

27 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pakunków, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.