1 pokojowe mieszkanie, większość ciuchy, wyposazenie kuchni, stolik i regał dziecięcy, łózko pojed (Nr 5712982)

1 pokojowe mieszkanie, większość ciuchy, wyposazenie kuchni, stolik i regał dziecięcy, łózko pojed

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1399.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

30 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Wągrowiec

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić książki na parę pudeł, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego majątku.