(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 RACE BIKE (Nr 5682126)

1 RACE BIKE

Waga w kg (łączna):

8.8

Dystans: 1646.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Od 27 lip 2020 do 29 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 31 lip 2020 do 1 sie 2020


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też nabyć stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić papierem lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów osłaniających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.