(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-31 13:13

1 rasa mieszaniec

(Nr 1999511)

Waga w kg:

20.00

Budżet zlecenia [zł]:

750

Dystans: 1747.00 km

Informacje dodatkowe:

Mieszaniec do przewiezienia bardzo mi zalezy na jak najszybszym przetransportowaniu go do wielkiej brytanii miasta maga byc Birmingham Londyn Bristol nottingham derby piesek ma wszystkie dokumety ktore sa potrzebne do przewozu paszport chip szczepienia odrobaczenia przeciw tasiemcom

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla przewoźników ważna będzie jego odmiana, ciężar oraz dokładny opis zwierzęcia. Przewożone zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim przypadku chore ani zranione. W przypadku, gdy planujemy przetransportować kota, psa lub zająca trzeba zatroszczyć się o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie staje się ważne tego samego dnia, gdy zostało zrobione. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć dokument tożsamości wydany przez lekarza weterynarii. Spis lekarzy upoważnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Koszt wydania paszportu to 51 złotych.

    Obok paszportu potrzebnetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, informujące kto jest właścicielem. Wymaganerównież takie informacje jak trasa i data przejazdu i prognozowany czas transportu. Spis firm transportowych uprawnionych do przewozu zwierząt jest możliwe zobaczyć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można transportować samochodem, jeżeli posiadamy należyty przenośnik. Do transportu zwierząt warto używać różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie transportu.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Derby, Wielka Brytania

Termin elastyczny