(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 14:10

1 Rower

(Nr 1762038)
1 Rower

Dystans: 1282.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania lub nabyć taki karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy poodkręcać i usunąć wszelkie ruszające się elementypedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 . Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Fraijlemaborg, Amsterdam-Zuidoost, Amsterdam, Holandia

3 lip 2017

Adres i termin dostawy

34-602 Jaworzna, Laskowa, małopolskie, Polska

10 lip 2017