(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 14:10

1 Rower

(Nr 1762038)
1 Rower

Dystans: 1282.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania albo kupić pasujący karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru warto ulokować w oddzielnych, małych pudełkach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić kartonowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów osłaniających rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Fraijlemaborg, Amsterdam-Zuidoost, Amsterdam, Holandia

3 lip 2017

Adres i termin dostawy

34-602 Jaworzna, Laskowa, małopolskie, Polska

10 lip 2017