(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-01 13:48

1 rower

(Nr 1823224)
1 rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 2190.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

180 zł

ID firmy: 37096
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 15:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-04 do 2017-07-09

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości: (1)

Agnieszka G. (Przewoźnik)
01-06-2017, 15:18
odbior mozliwy w kazda niedziele dostawa na czawartek. w cenie jest ubezpieczneie na czas transportu.Rower musi byc spakowany w karton, jezelie sie ma mmozliwosci koszt wzrasta o 15zl. Zapraszam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Gdy chcemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu czy też zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu najlepiej osadzić w osobnych, małych pudełkach albo osłonić kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie opłaca się osłonić makulaturą lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Liverpool, L20 8JD, Wielka Brytania

10 cze 2017

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny