(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-02 11:18

1 rower

(Nr 1824456)
1 rower

Waga w kg:

20.00

Dystans: 425.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję transportu dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie zakupić odpowiedni karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się częścisztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby lub przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Kraśnik, Polska

Od 19 cze 2017 do 22 cze 2017

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny