(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-02 11:18

1 rower

(Nr 1824456)
1 rower

Waga w kg:

20.00

Dystans: 425.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli chcemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego pudła lub zakupić odpowiedni karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe części roweru warto umieścić w odrębnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby bądź przerzutki trzeba osłonić tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu realizacji przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraśnik, Polska

Od 19 cze 2017 do 22 cze 2017

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny