(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-03 12:49

1 rower

(Nr 1825712)
1 rower

Waga w kg:

12.00

Dystans: 1697.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję transportu rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła albo kupić stosowny karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się częścisztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu warto osadzić w odrębnych, małych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby czy też przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 30 cze 2017 do 6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny