(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-03 12:49

1 rower

(Nr 1825712)
1 rower

Waga w kg:

12.00

Dystans: 1697.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła albo nabyć odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać oraz zdjąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej osadzić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle trzeba osłonić gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców chroniących przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Od 30 cze 2017 do 6 sie 2017

Adres i termin dostawy

Radom, Polska

Termin elastyczny