(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 12:58

1 rower

(Nr 1877111)
1 rower

Waga w kg:

20.00

Dystans: 281.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 460358
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-07-2017, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-05, 09:00

Opis oferty:

Transport bezpośredni

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu czy też kupić stosowny karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować i usunąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się ułożyć w oddzielnych, małych kartonach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie należy osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Bełchatów, Polska

3 lip 2017