(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-28 12:58

1 rower

(Nr 1877111)
1 rower

Waga w kg:

20.00

Dystans: 281.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-07-2017, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-05, 09:00

Opis oferty:

Transport bezpośredni

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję transportu rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć pasujący karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto zdemontować i usunąć wszelkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle należy osłonić papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

29 cze 2017

Adres i termin dostawy

Bełchatów, Polska

3 lip 2017