(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 08:41

1 rower

(Nr 1919143)
1 rower

Waga w kg:

22.00

Dystans: 408.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 19:53

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-27

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-27, 10:51

Opis oferty:

Chętnie zabiorę. Załadunek jutro max do 14:00. Dostawa tego samego dnia wieczorem lub popołudniem. Muszę znać decyzję do jutra do 10:00 rano.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę przewozu jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki rower warto pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też zakupić taki karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle trzeba odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementypedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru warto ułożyć w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji transportu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Szczawno-Zdrój, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łąck, Polska

Termin elastyczny