(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 08:41

1 rower

(Nr 1919143)
1 rower

Waga w kg (łączna):

22.00

Dystans: 408.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 574757
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 19:53

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-27

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-27, 10:51

Opis oferty:

Chętnie zabiorę. Załadunek jutro max do 14:00. Dostawa tego samego dnia wieczorem lub popołudniem. Muszę znać decyzję do jutra do 10:00 rano.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które ofiarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić odpowiedni karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach bądź osłonić fragmentami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w kartonie opłaca się osłonić gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie materiałów osłaniających rower.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Szczawno-Zdrój, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łąck, Polska

Termin elastyczny