(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-24 09:38

1 rower

(Nr 1919223)
1 rower

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 214.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo nabyć taki karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach lub osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie surowców zabezpieczających rower.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Nowy Dwór Mazowiecki, Polska

Od 25 lip 2017 do 27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny