(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 05:57

1 rower

(Nr 1920837)
1 rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję transportu jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła lub nabyć właściwy karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej ułożyć w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć fragmentami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 . Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Söderhamn, Szwecja

Od 29 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

most Sikorskiego, Wrocław, Polska

Od 2 sie 2017 do 3 sie 2017