(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 05:57

1 rower

(Nr 1920837)
1 rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak warto ulokować go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła lub kupić odpowiedni karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle warto poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu najlepiej ulokować w oddzielnych, małych pudełkach lub osłonić kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w kartonie warto osłonić papierem czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Söderhamn, Szwecja

Od 29 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

Most Władysława Sikorskiego, Wrocław, 50-136, Polska

Od 2 sie 2017 do 3 sie 2017