(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-27 09:09

1 rower

(Nr 1924607)

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 566.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 74745
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 14:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-07-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-29, 14:48

Opis oferty:

witam mogę zabrać w piątek i dowieżć w poniedziałek

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na transport jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowy jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (warto użyć oryginalnego kartonu lub zakupić taki karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w osobnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle należy osłonić gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców chroniących rower.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Tomaszów Lubelski, Polska

31 lip 2017