(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-28 13:27

1 rower

(Nr 1991573)
1 rower

Waga w kg:

25.00

Dystans: 1595.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 11:55

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór możliwy czwartek, bądź jeszcze w nocy ze środy na czwartek. Wyjeżdżamy z biura 10 września, na miejscu rower byłby 12.

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też nabyć właściwy karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się odkręcić oraz ściągnąć wszelkie ruszające się częścipedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru dobrze będzie osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach albo osłonić kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie materiałów zabezpieczających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 31 sie 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Od 11 wrz 2017 do 15 wrz 2017