(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-28 13:27

1 rower

(Nr 1991573)
1 rower

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 1595.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

280 zł

ID firmy: 71200
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 11:55

Załadunek możliwy w terminach:

2017-08-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór możliwy czwartek, bądź jeszcze w nocy ze środy na czwartek. Wyjeżdżamy z biura 10 września, na miejscu rower byłby 12.

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to przewozimy też jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania albo zakupić pasujący karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru przydałoby się ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby lub przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów chroniących przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 31 sie 2017 do 8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Od 11 wrz 2017 do 15 wrz 2017