(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 09:43

1 rower

(Nr 1998875)

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1064.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, do przewiezienia mam rower standardowych rozmiarów z Masłońskiego w woj. Śląskim do Immenstadt (kod pocztowy 87509) w Niemczech. Proszę o spakowanie towaru. Odbiór towaru w Immenstadt w każdy dzień po godzinie 17.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję transportu jednośladów zlecają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też zakupić stosowny karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru warto umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie warto zabezpieczyć papierem ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 . Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Masłońskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Immenstadt im Allgäu, Niemcy

Termin elastyczny