(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-31 09:43

1 rower

(Nr 1998875)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1064.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, do przewiezienia mam rower standardowych rozmiarów z Masłońskiego w woj. Śląskim do Immenstadt (kod pocztowy 87509) w Niemczech. Proszę o spakowanie towaru. Odbiór towaru w Immenstadt w każdy dzień po godzinie 17.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu , należy odkręcić oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części roweru przydałoby się ulokować w oddzielnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Masłońskie, 42-360, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Immenstadt im Allgäu, Niemcy

Termin elastyczny