(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-01 18:18

1 rower

(Nr 2002250)
1 rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 2041.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

149 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Potrzebę transportu jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ulokować go w kartonie po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się częścipedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie ulokować w osobnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami tektury i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle opłaca się zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów chroniących rower.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

Loughborough, Wielka Brytania

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Krosno, Polska

14 wrz 2017