(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-01 18:18

1 rower

(Nr 2002250)
1 rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2041.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

149 zł

ID firmy: 37096
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 149 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki rower należy zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu albo zakupić właściwy karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe części roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach lub osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki należy osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się osłonić makulaturą lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Loughborough, Wielka Brytania

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Krosno, Polska

14 wrz 2017