(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 17:49

1 rower

(Nr 2013053)
1 rower

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1934.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję przewozu jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które podarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego pudła bądź zakupić taki karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się elementypedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić makulaturą lub folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 . Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 . Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saint-Nazaire, Francja

Termin elastyczny