(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-06 17:49

1 rower

(Nr 2013053)
1 rower

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1934.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower warto zostawić go w oryginalnym pudle. Kiedy chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu lub nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ulokować w osobnych, małych kartonach bądź osłonić wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby lub przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie trzeba zabezpieczyć papierem lub folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Łódź, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Saint-Nazaire-les-Eymes, 38330, Francja

Termin elastyczny