(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 10:04

1 rower

(Nr 2016419)
1 rower

Waga w kg:

14.00

Dystans: 778.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Opcję transportu rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower trzeba zostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu czy też zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu opłaca się zdemontować i usunąć wszystkie ruchome elementypedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto ulokować w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby bądź przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu trzeba osłonić gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie materiałów osłaniających jednoślad.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny