(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 10:04

1 rower

(Nr 2016419)
1 rower

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: 778.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad należy zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w kartonie po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu albo kupić taki karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować oraz zdjąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców chroniących paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Np., transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wrocław, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kopenhaga, Dania

Termin elastyczny