(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-22 14:26

1 rower

(Nr 2172150)
1 rower

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też nabyć stosowny karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić wycinkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Wałcz, 78-600, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowe Delhi, 110010, Indie

Termin elastyczny