(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-06-07 21:18

1 rower

(Nr 2808380)

Waga w kg (łączna):

25.00

Dystans: 1792.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak warto osadzić go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź kupić stosowny karton w sklepie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się odkręcić i zdjąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej umieścić w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź osłonić fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby bądź przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba osłonić gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie materiałów ochraniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Ostrołęka, Polska

Od 8 cze 2018 do 15 cze 2018

Adres i termin dostawy

Northdown Road 33, Hatfield, AL10 8SH, Wielka Brytania

Termin elastyczny