Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-07-11 06:35

1 rower

(Nr 2949284)
1 rower

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 745.00 km

Informacje dodatkowe:

w miarę szybki termin realizacji rower męski, górski chcę uniknąć rozkręcania i pakowania na pakę z nim i jazda

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 880492
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-07-2018, 22:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-17 do 2018-07-19

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

JERZY P. (Zleceniodawca)
16-07-2018, 19:28
maksymalnie jestem gotów zapłacić 100 zł
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na transport rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad należy zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu albo zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować i zdjąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle należy osłonić papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty realizacji przewozu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Suwałki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Słubice, Polska

Termin elastyczny