(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 rower, 28 kg (Nr 5005554)

Waga w kg (łączna):

28

Dystans: 1218.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Laarbeek

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Wiśnicz

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w pudle po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego opakowania czy też zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu dobrze będzie umieścić w osobnych, mniejszych kartonach albo osłonić fragmentami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie surowców osłaniających rower.

Cena transportu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.