(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-16 22:43

1 rower do przewiezienia.

(Nr 2160900)

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 706.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie umieścić go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła bądź zakupić stosowny karton w markecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba odkręcić i ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części roweru najlepiej ulokować w osobnych, małych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Münster, 48143, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny