(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-29 12:54

1 rower Holenderski

(Nr 1816401)

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1410.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam! Do przewiezienia rower Holenderka z Beverwijku do Rzeszowa. Odbior możliwy w tym tygodniu od godz. 17 do nocy, w nastepnym- cały dzien. Rower ma odkrecone przednie koło, ktore wisi na kablu, co delikatnie zmniejsza jego długość. Proszę o oferty. Dziekuje.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 487361
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 16:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-08 do 2017-06-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-07, 16:48

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 516006
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 07:30

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-01

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-01, 17:00

Opis oferty:

Odbiór możliwy tylko dzisiaj lub jutro

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zlecają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower warto zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła albo kupić stosowny karton w sklepie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i zdjąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu warto umieścić w odrębnych, małych kartonach albo osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się osłonić gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dowiezienie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Beverwijk, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rzeszów, Polska

Termin elastyczny