(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-02 15:56

1 rower młodzieżowy + jedna paczka z akcesoriami rowerowymi

(Nr 2003567)

Waga w kg (łączna):

30.00

Dystans: 1617.00 km

Informacje dodatkowe:

Chciałabym przesłać rower młodzieżowy (17,5kg) wraz z paczką w której znajdują się akcesoria rowerowe oraz namiot (około 12,5kg). Przewóz z Poznania do Sheffield w Wielkiej Brytanii.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 126982
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 16:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-08 do 2017-09-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości: (1)

Mariusz S. (Przewoźnik)
02-09-2017, 16:43
witam.odbior piatek dostawa bezposrednio na sobote

300 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 16:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Jeżdzimy 3x w tygodniu tak że z terminami nie ma problemu.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowy rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego opakowania lub zakupić właściwy karton w supermarkecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy poodkręcać i zdjąć wszelkie ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ułożyć w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców zabezpieczających paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sheffield, Wielka Brytania

Termin elastyczny