(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 12:21

1 rower2

(Nr 2006912)

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 308.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiutki rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak dobrze będzie ulokować go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu lub nabyć taki karton w sklepie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ułożyć w osobnych, małych kartonach czy też osłonić wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy zdecydujemy się zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców zabezpieczających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty realizacji transportu. Np., transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

Od 5 wrz 2017 do 7 paź 2017

Adres i termin dostawy

Slough, Wielka Brytania

Termin elastyczny