(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 12:21

1 rower2

(Nr 2006912)

Waga w kg:

15.00

Dystans: 308.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję przewozu jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego pudła czy też nabyć odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się częścisztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie materiałów zabezpieczających rower.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Manchester, United Kingdom

Od 5 wrz 2017 do 7 paź 2017

Adres i termin dostawy

Slough, Wielka Brytania

Termin elastyczny