(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 13:11

1 sofa y 2 sillas

(Nr 2007107)
1 sofa y 2 sillas

Długość [m]:

2,5

Szerokość [m]:

0,5

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 632.00 km

Informacje dodatkowe:

Es un sofa y dos sillones. Son delicados pero no grandes ni pesados.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Później warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Aalen, Niemcy

8 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

9 wrz 2017