(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt RTV Dodano: 2017-06-02 18:03

1 telewizor

(Nr 1825056)
1 telewizor

Długość [m]:

0,7

Szerokość [m]:

0,2

Wysokość [m]:

0,5

Waga w kg:

15.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 628.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu RTV

    Urządzenia RTV to między innymi telewizory i adaptery, nagrywarki DVD, telefony komórkowe, sprzęty stereofoniczne, odtwarzacze CD, wieże audio i mp4 oraz najróżniejsze urządzenia elektroniczne, które najczęściej stosuje się na terenie mieszkania.

Zapakowanie urządzenia RTV

    Wytrzymałość pudełka należy dobrać do gabarytów oraz ciężaru urządzenia. Najlepiej użyć oryginalne pudełko urządzenia, które chcemy przewieźć. W sytuacji, jeżeli już nie posiadamy oryginalnego opakowania, postarajmy się, aby zmniejszyć wolną przestrzeń i ustrzec się przed przesuwaniem urządzenia w opakowaniu nieoryginalnym. Przestrzeń należy zapełnić gazetami, folią bąbelkową albo gąbką. Przed spakowaniem urządzenia RTV warto owinąć go folią bąbelkową, aby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku małych elementów, sprzęt zabezpiecza się używając styropian. W przypadku sprzętów elektronicznych o dużych gabarytach, powinno się w głównej mierze odłączyć lub wyciągnąć małe fragmenty, przykładowo antenę albo kable. Wielkie urządzenia ustawia się na paletach, a potem okręca folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie przesuwały się lub nie wychodziły poza paletę.

Koszt transportu urządzenia elektronicznego

    Koszt transportu sprzętu RTV uzależniony jest głównie od trasy przesyłki oraz jej gabarytów – obszerności, wysokości i wagi urządzenia. Kluczową sprawą jest również to, czy mamy oryginalne pudełko urządzenia elektronicznego, czy też nie. Kiedy sprzęt wymaga odpowiedniego pudła i osłony ze strony firmy transportowej, wtedy przyczyni się to także na ostateczny koszt przewozu.

Adres i termin nadania

Singapore Road, Londyn W13 0UP, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Striven Crescent, Wishaw ML2 0JL, Wielka Brytania

Termin elastyczny