(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 torba do Polski (Nr 6069263)

1 torba do Polski

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1096.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Breda

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu przesyłki, opłaca się opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).