(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 10:49

1 torba podrozna

(Nr 2252787)
1 torba podrozna

Długość [m]:

0.55

Szerokość [m]:

0.30

Wysokość [m]:

0.35

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1739.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 703113
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-01-2018, 18:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-15 do 2018-02-04

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

990 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-01-2018, 09:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-05 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 990 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch pudła przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Jastrzębie-Zdrój, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bari, Włochy

Termin elastyczny