(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-04-29 15:58

1 whirlpool 180x80x80 cm - 70 kgs

(Nr 1759644)

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 840.00 km

Informacje dodatkowe:

what does this cost? no delivery date yet but somewhere next week or week after

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, np. mokrą szmatką. Potem należałoby przemyśleć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. stół może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych obiektach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Haarlemmermeer, 1435HG, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Landau an der Isar, Niemcy

Termin elastyczny