(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-23 19:54

1 x Peugeot 307 and 2 x Mercedes Benz 190 from Rotterdam to Banjul The Gambia.

(Nr 1441962)
1 x Peugeot 307 and 2 x Mercedes Benz 190 from Rotterdam to Banjul The Gambia.

Marka i model:

307/ 190

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [€]:

€300,00 for each car

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 5785.70 km

Informacje dodatkowe:

1 x Peugeot 307 and 2 x Mercedes Benz 190 from Rotterdam to Banjul The Gambia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu wozu pojawia się nierzadko, jak nabywamy nowy samochód lub sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie aut. Przed wyborem przewoźnika warto upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia auta.

Metody transportu auta

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać także, że faktyczna masa naczepy nie może przekraczać faktycznej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upoważnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Netherlands, Rotterdam

Od 7 sty 2017 do 14 sty 2017

Adres i termin dostawy

Gambia, Banjulinding

Od 20 sty 2017 do 30 sty 2017