(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-24 10:38

10 (Nr 2744212)

10

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

10

Dystans: 2511.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. Bardzo delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, usuńmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Fort William, Wielka Brytania

20 cze 2018

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny