(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 (Nr 6129327)

10

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Samochód vivaro 5m długości plus kartony na paletach, małe meble na paletach

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1637.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Poole, Poole

Od 13 lip 2020 do 17 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Zakrzewo

Od 20 lip 2020 do 26 lip 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w głównej mierze przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu uzgodnić kilka priorytetowych problemów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i rozładunku towaru. Kiedy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe zdolne unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by zdefiniować, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu może być otwarta przyczepa. Gdy chcemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, oprócz tego w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorodnych paczek, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie niskich cen.