(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-11-22 13:21

10 barierek (Nr 3540097)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.05

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia Strech

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 74.00 km

Transport innych ładunków

Przewóz różnych ładunków

Koszt transportu różnych towarów bywa zależny od rozmiaru towaru, terminu transportu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełna ciężarówka, kontenery oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której układa się nieduże przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (np., farby, kamień itd.), okna jak także produkty chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zajmuje tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – głównie w przypadku transportu towarów w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można także przewozić towary drobne w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i kawałkowych – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Rybnik, Polska

22 lis 2018

Adres i termin dostawy

Porąbka, Polska

23 lis 2018