(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 12:15

10 big bagów na paletach

(Nr 1994222)
10 big bagów na paletach

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bagi na paletach, ostreczowane

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 529.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 22:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 17:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

2790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 15:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania niewielki towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest trafne. 

    Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar jest większy niż 3,5 t. i inne maszyny spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Powinno się również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, warto opisać ładunek. Ważna jest także informacja w temacie usługi – czy obejmuje tylko przewóz, czy na przykład załadunek i wyładunek. Istotny jest również czas wykonania usługi.

    Ładunki transportowane w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Jaworzno, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Czarna Białostocka, Polska

30 sie 2017