(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 12:15

10 big bagów na paletach

(Nr 1994222)
10 big bagów na paletach

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bagi na paletach, ostreczowane

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 529.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 22:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-05

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

2500 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 17:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

2790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 15:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy mamy do przetransportowania nieduży towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje użycia dużej przestrzeni, wówczas użycie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga jest większy niż 3,5 t. i pozostałe pojazdy spełniające kryteria ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się ciężarowe kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wielkość. Trzeba również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, powinno się opisać ładunek. Ważna bywa także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy również załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją może być także termin realizacji transportu.

Ładunki przewożone w zakresie LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Jaworzno, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Czarna Białostocka, Polska

30 sie 2017