(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-08-29 12:15

10 big bagów na paletach

(Nr 1994222)
10 big bagów na paletach

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

180

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

big bagi na paletach, ostreczowane

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 529.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2450 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 22:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2450 zł

Wiadomości:

2500 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 17:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-31 do 2017-11-30

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 2500 zł

Wiadomości:

2790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 15:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie kawałka płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przewiezienia niewielki ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnej ciężarówki lub który nie potrzebuje zagospodarowania całej płaszczyzny, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których ciężar przewyższa 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka i furgon. Wariant ciężarówki powinien być dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, istotnejego parametry – ciężar i gabaryty. Warto również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Ważna jest także informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie transport, czy także załadunek i wyładunek. Kluczowy może być także termin realizacji transportu.

    Ładunki transportowane w zakresie LTL to często palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Jaworzno, Polska

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Czarna Białostocka, Polska

30 sie 2017