(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-29 22:38

10 kartonow.4 rower. Regal na ksiazki.Bujak jajo ogrodowy.Trampolina w kartonie.1 biurko.

(Nr 2644896)
10 kartonow.4 rower. Regal na ksiazki.Bujak jajo ogrodowy.Trampolina w kartonie.1 biurko.

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1932.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Trzcińsk, 83-209, Polska

Termin elastyczny