(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 kartonów + rower (Nr 2184939)

10 kartonów + rower

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 7.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 gru 2017 do 3 gru 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka kartonów, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.