(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-04 21:55

10 paczek (pudła przeprowadzkowe)

(Nr 2256687)
10 paczek (pudła przeprowadzkowe)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1794.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić darmowe zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia pakunku?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim włożymy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Rzym, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny