(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-20 16:11

10 PŁYT MDF

(Nr 2167494)
10 PŁYT MDF

Długość [m]:

2.50

Szerokość [m]:

1.80

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

100

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 364.00 km

Informacje dodatkowe:

5 sztuk takich jak w opisie reszta nieco mniejsza. Odbiór dziś, pilnie od 21:00

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, na przykład mokrą gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Zielona Góra, Polska

20 lis 2017

Adres i termin dostawy

Piekary Śląskie, 84-217, Polska

20 lis 2017