(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-31 14:16

10 szt wozki stalowe

(Nr 2338960)
10 szt wozki stalowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

2,6

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 88.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 729036
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-02-2018, 07:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-12 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie osłonić sprzęt, żeby ustrzec się zniszczeń, zadrapań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu jest zależna głównie od gabarytu jak i ciężaru urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych certyfikatów jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z wydatkiem blisko 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 złotych. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował blisko 0,23 zł/km. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń wydamy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Świebodzice, 58-160, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

Termin elastyczny