(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10 ton (Nr 5869602)

10 ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

folia stretch

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1194.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

8 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

16 lip 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu ustalić parę priorytetowych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie odpowiednich świadectw, oprócz tego w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych stawek.