10 ton (Nr 6432780)

10 ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 633.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łubianka

Od 21 wrz 2020 do 28 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Czechy, Jihovýchod, Brno

Od 28 wrz 2020 do 2 paź 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w szczególności zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu uściślić kilka głównych zagadnień.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, należy zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, to może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie właściwych świadectw, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można zlokalizować firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej publikowane, trafiają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych cen.