10 ton (Nr 6433553)

10 ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 693.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Dolna Saksonia, Hanower

Od 30 wrz 2020 do 7 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łubianka

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę zasadniczych tematów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieprzykryta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przetransportować rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych świadectw, na dodatek w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.